O mne

Gabi Mikulová

 

Som trénerka fitnes a trénerka skupinových cvičení, vediem Dance Fitness hodiny (kondičný tanec) a Diva Dance hodiny (sexy tanec) s dôrazom na ženskosť, zmyselnosť a vnímanie pocitov, ktoré nám telo pri pohybe sprostredkuváva.

  

Diva Dance & Workout je moja vášeň. Je to môj vlastný koncept vnímania a prežívania pohybu ako takého. Tanca aj športu. Je to miesto, kam som sa počas svojho života rokmi športovania, tancovania, hýbania sa, trénovania a práce s ľuďmi dostala a našla svoju vlastnú definíciu toho, čo pre mňa pohyb, tanec a celkovo fitnes znamená.

  

Vnímať svoje telo prostredníctvom pohybu je pre mňa zážitok. Je to spojenie so sebou, vlastnou podstatou. Užívam si všetky pocity, ktoré mi to prináša. Je to radosť, zážitok, zábava, energia, spokojnosť a niečo, v čom sa viem úplne stratiť a skutočne byť v prítomnom okamihu.

 

Som presvedčená o tom, že každý z nás si môže vo svojej jedinečnosti nájsť presne ten druh pohybu, ktorý mu tieto pocity a benefity prinesie.

 

Mojim cieľom a poslaním je posúvať tento môj koncept ďalej, sprostredkovať radosť a zážitok. Túžim zdieľať svoje skúsenosti a ukázať vám môj spôsob prepájania sa s telom, môj spôsob vnímania tela cez tanec a cvičenie. 

Vyjadrovanie samej seba cez pohyb predstavuje úžasný priestor pre sebaobjavovanie ako aj priestor pre kreativitu a spontánnosť.

 

Pozývam ťa prebudiť v sebe Divu 🙂

 

Diva v mojom vnímaní je žena, ktorá je slobodná vo svojom prejave, necháva hudbu a rytmus prechádzať telom a užíva si seba v tanci a pohybe. Je to sebavedomá žena, ktorá sa cíti príťažlivá, zmyselná, vášnivá a sexy. Má prirodzenú túžbu byť plná sily, zdravá a energická. Chce spoznávať možnosti svojho tela, rozumne posúvať svoje hranice, zisťovať, čo všetko jej telo dokáže, a hlavne si ho naplno užívať.   

Rada ťa budem na tejto ceste sprevádzať. Pridaj sa ku mne, spolu si vieme cez ten správny a radostný pohyb vytvárať zážitky a viac zábavy v živote. Dokážeme mať lásku a obdiv k vlastnému telu a je to oveľa jednoduchšie, ako sa zdá. Spolu sa vieme dostať k dobrému pocitu z tela, k jeho funkčnosti, ladnosti a celkovej spokojnosti.