Eventy a pobyty

Diva Dance & Workout pobyt v Chateau Béla

 

Milá žena, pozývam ťa na úžasný Diva Dance & Workout víkendový pobyt v očarujúcom prostredí luxusného historického kaštieľa Chateau Béla s nádychom romantiky a histórie, s nádherným parkom a jazierkami.

 

Na našom ohnivo-relaxačnom zábavnom pobyte budeme tancovať, cvičiť, zabávať sa, relaxovať, prebudíme v sebe zmyselnosť a vášeň a budeme spontánne a autentické. 

 

Naučíme sa nenáročné choreografie na stoličke – Chair Dance, a aj bez nej, skúsime si Floor Work – tanec na zemi, zacvičíme si s váhou vlastného tela a budeme sa venovať aj dôkladnému a príjemnému strečingu a relaxácii. Tanečné skúsenosti nie sú podmienkou. Stačí chuť tancovať, hýbať sa a zabávať sa.

 

Budeme si užívať svoje telo v pohybe, ladnosť a ženskosť, pekne sa k tomu upravíme a zvodne oblečieme,  vyskúšame dobrú kuchyňu, ochutnáme vínko, užijeme si prechádzky, wellness, kúpanie vo vonkajšom bazéne. Okrem toho všetkého sa budeme  spoznávať, rozprávať sa a rozoberieme rôzne zaujímavé témy.

Chateau Béla má vo svojej ponuke rôzne zážitkové akcie ako ochutnávky vína, piknik, jazdu na koni, masáže a wellness, možnosť zahrať si tenis, stolný tenis, snooker, má svoje vlastné hotelové kino.

Pobyt si môžeš rezervovať tu: